More Website Templates at TemplateMonster.com!

O Firmie

Jesteśmy nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się Lubelską firmą. Istniejemy na rynku już od 1999 roku. Obszar naszej działalności to województwo Lubelskie.

Zajmujemy się sprzedażą i montażem okien, drzwi, rolet, bram garażowych. W naszej ofercie posiadamy najnowocześniejszą stolarkę okienną PVC i ALU wykonaną na niemieckich profilach pięcio i sześcio-komorowych, przeznaczoną dla budownictwa wielorodzinnego, jak również stolarkę okienną do budynków jednorodzinnych, włącznie ze stolarką pasywną, która umożliwia zastosowanie w tzw. " PASYWNYCH DOMACH ". Zapewniamy montaż stolarki drzwiowej zewnętrznej i wewnętrznej najbardziej uznanych producentów takich jak: Porta, DRE, KMT i Centurion. Nasze bramy garażowe pochodzą od sprawdzonych i najlepszych na rynku producentów takich jak Wiśniowski oraz Hormann. Umożliwiamy szeroki wybór akcesoriów do wystroju i wykończenia wnętrz, takich jak roletki materiałowe, plisy, verticale czy żaluzje. Wszystkie polecane przez nas wyroby posiadają wymagane aprobaty techniczne atesty oraz certyfikaty.

 

Gwarancja

Zapewniamy wieloletnią gwarancję oraz obsługę serwisową pogwarancyjną. Prowadzimy sprzedaż za gotówkę i na raty - całość formalności u nas w Biurze Handlowym. Wykonujemy bezpłatne pomiary oraz kosztorysy niezbędne do wykonania usługi.

Promocje

W każdym miesiącu oferujemy Państwu nowe atrakcyjne rabaty na okna pcv, drzwi i rolety zewnętrzne i wewnętrzne. Ponadto oferujemy atrakcyjne stawki cenowe na montaż tradycyjny i ciepły produktów zakupionych w naszej firmie.